Spotkanie - Nowa strona Razem lepiej

Przejdź do treści

Spotkanie

Archiwum > 2019
Razem jest fajnie
 
Letnie spotkanie w Łącku
 
Postomińskie Stowarzyszenie „Razem lepiej” realizuje postawione wcześniej cele i jednym z nich była wiosenna pobudka do działań integracyjno-edukacyjnych.
Z wiadomych przyczyn wiosna nie wyciągnęła seniorów z domu. Teraz próbują trochę nadrobić stracony czas. Podczas spotkania, którego głównym cele była wspólna feta 130 urodzin państwa Ewy i Andrzeja Safaderów, była wspaniała okazja do degustacji lokalnych smaków, (za co serdecznie dziękujemy) a także do dyskusji na temat przyszłości i stowarzyszenia, i Polski. Wszak czas teraz akuratny, aby przemyśleć swoje stanowiska i opowiedzieć się czy to za demokracją i szacunkiem, czy za kłótnią, poniżaniem i kombinatorstwem. Stanowiska były różne, jednak istotą demokracji jest szanować różność poglądów, jeżeli nie są one oczywiście skierowane na obrazę kogoś.
Jesteśmy gotowi, by – zgodnie z zasadami bezpieczeństwa – realizować cel: z szacunkiem i godnością jesteśmy z każdym, kto przyczynia się do rozwoju naszego kraju – mówi prezes Stowarzyszenia „Razem lepiej”. Nie tolerujemy szczucia i trwonienia naszych podatków na wystawne życie tak zwanych elit, chcemy rozmawiać i o problemach, lecz przede wszystkim o sposobach ich rozwiązania.
Przesyłamy letnie, gorące pozdrowienia do wszystkich seniorów powiatu sławieńskiego i życzymy mądrego wyboru, bo konsekwencje zachłyśnięcia się paroma srebrnikami długo jeszcze będą spłacać nasze wnuki. Nie tylko materialne, również te społeczne, prawne. 
Teresa Rysztak
Wróć do spisu treści