Celebra - Nowa strona Razem lepiej

Przejdź do treści

Celebra

Archiwum > 2020
Celebrowaliśmy
            Postomińskie Stowarzyszenie „Razem lepiej” wspólnie z Kołem Terenowym Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków  promują w swych działaniach integrację i rekreację. Członkowie obu organizacji - na tradycyjnym spotkaniu jajeczkowym tuż przed Wielkim Tygodniem – mieli wiele powodów, by cieszyć się z nadchodzących Świąt i z trudno nadchodzącej Wiosny, ale przede wszystkim z powodu ostatnich sukcesów. Stowarzyszenie, realizując 4 projekty i zdobywając granty, musi czuwać nad płynnością działań. Tym bardziej, że ciągle dochodzi coś nowego, że zapraszają nas na ciekawe spotkania, że chcemy wykorzystać to, nad czym pracujemy. Przychodzi jednak taka chwila, że trzeba dać upust radości, dumie i chwilkę poleniuchować. Seniorzy piękne pokazali się w tańcach i śpiewie na Festiwalu Polsko-Niemieckim, więc zasłużyli na słowa uznania.
- Zdobyliśmy II miejsce w Fundacji Tesco i to też powód do radości, a także podpisaliśmy z Gminą Postomino umowę na realizację projektu „W tradycji siła”. Cieszy nas również fakt, że radni przyjęli uchwałę – na wniosek stowarzyszenia – o powstaniu Gminnej Rady Seniorów.
            Zapraszamy na nasze spotkania wszystkich, którzy chcą ciekawie spędzić czas. Najbliższe spotkanie 25.04., godz. 1700 w Centrum Aktywności Społecznej w Postominie – będziemy lepić miski z gliny. Zapraszamy przede wszystkim osoby starsze, bo przy okazji pracy będziemy rozmawiać o wyborach do Gminnej Rady Seniorów i o jej zadaniach.
Teresa Rysztak
Wróć do spisu treści