Nic - Nowa strona Razem lepiej

Przejdź do treści

Nic

Archiwum > 2022
Nic o nas bez nas
Wójt Gminy Postomino ogłosił wybory uzupełniające do Gminnej Rady Seniorów. Rada Seniorów została ukonstytuowana w 2019 r., jednakże z różnych względów stan osobowy zmniejszył się o 2 osoby. W związku z sytuacją pandemiczną wybory nieco się przesunęły, ale pora wziąć się do roboty. Rada Seniorów pełni funkcję doradczą, konsultacyjną i inicjującą we współpracy z władzami gminy, oczywiście w sprawach dotyczących seniorów. Wobec tego NIC O NAS BEZ NAS.
Jeżeli jesteś w wieku 60+ i jesteś mieszkańcem gminy Postomino oraz masz troszkę czasu i trochę więcej pomysłów na działania seniorów – startuj w wyborach. Wystarczy zebrać podpisy 10 innych seniorów popierających Twoją kandydaturę. Czekamy na zgłoszenia. Druki oraz wszystkie wytyczne zamieszczone zostały na BIP gm. Postomino.
To od nas – seniorów – zależy, jak będziemy mogli zrealizować swoje senioralne marzenia. Nikt za nas tego nie zrobi. Nie pozwólmy, by tylko w czasie wyborów widziano w nas moc. My ją mamy teraz. Tylko muszą być chętni do pracy w Radzie Seniorów (nieodpłatnie).
Zapraszam serdecznie, chętnie udzielę wszelkiej informacji.
Teresa Rysztak
Przewodnicząca GRS
Wróć do spisu treści