Forum - Razem lepiej

Idź do spisu treści

Menu główne:

Forum

Aktualności
Forum
Stowarzyszenie
„Razem lepiej”
na Forum Organizacji Pozarządowych
 
                Kolejnym miłym akcentem w rozwoju Postomińskiego Stowarzyszenia „Razem lepiej” jest udział w Zachodniopomorskim Forum Organizacji Pozarządowych w Kołobrzegu, którego organizatorem była Pracowania Pozarządowa z Koszalina.
                Reprezentacja Stowarzyszenia Ewa Bylczyńska Safader oraz Teresa I Józef Rysztak, godnie i bogato pokazali swoją gminę i organizację wśród blisko setki innych organizacji. Stoisko nasze ustrojone ręcznie tkanymi koronkami i elementami świątecznymi – zachwycało mnogością publikacji pokazujących zarówno działania stowarzyszenia, jak i temat opracowania. Spersonalizowane kalendarze, statuetki, puchary, dziełka de coupage’u oraz degustacja przetworów z babcinego sadu – przyciągały oko i zachęcały do rozmowy.
Nasza reklama stowarzyszenia w głosowaniu zdobyła III miejsce wśród nagrodzonych, zdobyliśmy symboliczną słodką nagrodę, co wzbudziło wśród uczestników wielką radość.
                Wieloletnia prezes Stowarzyszenia Teresa Rysztak poproszona została o zaprezentowanie działań animacyjnych w środowisku wiejskim. Uczyniła to z wielkim przekonaniem o ważności działań społecznych na rzecz rozwoju aktywności wśród osób starszych i niepełnosprawnych. Multimedialna prezentacja wywarła duże zainteresowanie w gronie słuchaczy.
                Po zakończonym wystąpieniu wiele osób podchodziło z gratulacjami i prośbą o kontakt oraz z zaproszeniami na kolejne spotkania. Działania, które są realizowane w Postomińskim Stowarzyszeniu „Razem lepiej” są wzorcem do naśladowania przez inne organizacje i z tego możemy być dumni.
Teresa Rysztak
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego