Spotkanie - Razem lepiej

Idź do spisu treści

Menu główne:

Spotkanie

Aktualności
Spotkanie opłatkowe
 
Postomińskie Stowarzyszenie „razem lepiej” wspólnie z sołectwem Wszedzień zorganizowało spotkanie opłatkowe w miejscowej świetlicy.
Grudniowy wieczór szybko zapada i jest to dobry czas, by spędzić go w gronie życzliwych osób, sąsiadów, przyjaciół. Kolejny już raz – piąty raz – ta grupa ludzi spotyka się, by wspólnie przeżywać magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, by złożyć sobie życzenia, by cieszyć się, że jesteśmy razem. Na spotkanie przybyli zaproszeni goście: ks. Andrzej Bagiński, p. wicewójt Aleksandra Kurek oraz p. Sylwia Bugowska.
Dzieci i młodzież ze świetlicy Wszedzieńskiej pod kierunkiem p. Agnieszki przygotowały montaż poetycki o świętach oraz wręczyły samodzielnie zrobione bombki.
W trakcie spotkania panie ze Stowarzyszenia (Marylka Zdrzeniecka, Ewa Bylczyńska Safader oraz Stanisława Krajewska) ustroiły – własnoręcznie wykonanym szalikiem – drzewko marzeń, które zostało zasadzone przy Sali wiejskiej.
Prezes Stowarzyszenia „Razem lepiej” wręczyła uczestnikom piękną publikację, która nawiązuje do tradycji kulinarnych, a która powstała w wyniku współpracy z Gminą Postomino, jako efekt realizacji zadania publicznego pn. „Multi kulti z Razem lepiej”.
Sołtys Wszedzienia – dziękując za organizację spotkania opłatkowego – podzieliła się marzeniem, by stworzyć książkę pamiątkową o swojej miejscowości.
Było to ostatnie spotkanie tegoroczne Stowarzyszenia „Razem lepiej”, które spotkało się 67 razy w roku i przepracowała ok. 250 godz.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego