Tesco - Razem lepiej

Idź do spisu treści

Menu główne:

Tesco

Aktualności
Nie święci będą garnki lepić… tylko my!
 

Kolejny raz miło nam poinformować, że Postomińskie Stowarzyszenie „Razem lepiej” zakwalifikowało się do II etapu V edycji programu „Decydujesz… Pomagamy” zorganizowanego przez Fundację Tesco.
Projekt stowarzyszenia nawiązuje do pięknej tradycji lepienia garnków i innych wyrobów z gliny. Jesteśmy gminą, w której znajdują się pokłady gliny. Chcemy stworzyć coś pięknego, chcemy się zaprzyjaźnić i aktywnie spędzać czas i oczywiście będziemy tym się chwalić.
Ale póki co… prosimy o wsparcie w realizacji tego projektowego celu. Prosimy mieszkańców naszej gminy i mieszkańców Sławna – róbcie przez najbliższy miesiąc zakupy w Tesco (potem też). Będą tam wystawione (tuż przy wyjściu) specjalne pojemniki na żetony. Każdy kupujący otrzyma taki żeton. Proszę – wrzucajcie do tuby z napisem „Postomińskie Stowarzyszenie „Razem lepiej”.
To od Was drodzy klienci Tesco zależy teraz, kto z trzech zakwalifikowanych kandydatów zdobędzie I, II czy III miejsce. Bardzo serdecznie zachęcamy do głosowania (czyli wrzucenia żetonu) na lokalną organizację pozarządową wspierającą seniorów i osoby niepełnosprawne. O wartości otrzymanego grantu decydują mieszkańcy – kupujący w Tesco.
Dziękujemy za każdy żeton.
Teresa Rysztak
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego