Targi - Razem lepiej

Idź do spisu treści

Menu główne:

Targi

Aktualności
„Razem lepiej” na Koszalińskich Targach Pozarządowych
            Piękna impreza, wspaniali ludzie, mnóstwo organizacji: wesoło, aktywnie, kreatywnie – każdy coś chce pokazać, coś zachwalić, do czegoś namówić. Taką fantastyczną imprezę 9.06. br. zorganizowała Pracownia Pozarządowa, z którą Postomińskie Stowarzyszenie „Razem lepiej” współpracuje.
Nasi przedstawiciele też mieli się czym pochwalić: uczestnictwem w akcji Masz Głos, współpracą z Fundacją im. Stefan a Batorego – właśnie stamtąd przywieźli nagrodę Super Samorząd, kilka pucharów, publikacje książkowe – to zwracało uwagę i prowokowało dyskusje, miło było gościć i rozmawiać z Senatorem RP Piotrem Zientarskim, który nie szczędził słów uznania zarówno dla gminy, jak i dla naszych działań i obiecał spotkanie z naszymi seniorami. Jednak naszą zasadniczą rolą była promocja organizacji, która skupia większość ngosów w województwie, czyli Zachodniopomorska Federacja Pozarządowa. Warto być w gromadzie ludzi aktywnych społecznie, podobnie myślących. Materiały o federacji trafiły do osób zainteresowanych. 
            Prezentacja dorobku tak wielu organizacji cieszy oko i pozwala wierzyć, że jest wiele osób, którym się chce robić coś dla siebie i dla innych. Może warto byłoby zorganizować takie święto pozarządowe w naszej gminie? 
Teresa Rysztak
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego