Suplementy - Razem lepiej

Idź do spisu treści

Menu główne:

Suplementy

Aktualności
Suplementy to konieczność czy fanaberia?
 
Z takim problemem zetknęli się członkowie Koła Terenowego Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków oraz członkowie Postomińskiego Stowarzyszenia „Razem lepiej”. (Niestety, nikogo z zewnątrz nie było, mimo zaproszeń i plakatów).
Podczas spotkania można było dokonać bezpłatnego badania pod względem zapotrzebowania naszego organizmu na poszczególne witaminy i minerały. Prelegenci, którzy przyjechali do Postomina z Poznania, przekazali też trochę wiedzy na temat problemów zdrowotnych wynikających z nadmiaru cukru. Szczególnie dużą uwagę poświęcili tzw. stopie cukrzycowej.
Zebrani mogli indywidualnie konsultować swe wyniki. Niestety, wyniki wykazały, że właściwie mamy spore niedobory witamin, więc suplementacja jest konieczna.
Na spotkaniu można też było poznać produkty kosmetyczne i medyczne o najwyższej jakości, mające duże nasycenie aloesem. Produkty te używa się przy problemach skórnych i nie tylko. PSD posiada materiały na temat tych produktów i chętnie udostępni je lub przekaże wiedzę nabytą na spotkaniu.
Teresa Rysztak
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego