Pomagamy - Razem lepiej

Idź do spisu treści

Menu główne:

Pomagamy

Aktualności
Podziękowanie
 
Postomińskie Stowarzyszenie „Razem Lepiej” wystąpiło z inicjatywą pomocy finansowej skierowanej do osób poszkodowanych w sierpniowej nawałnicy w pobliskich Kaszubach. Po nawiązaniu kontaktu z  dyrektorką MOPSu w Brusach zdecydowano na pomoc bezpośrednio skierowaną do starszej, samotnej pani, której dom został zniszczony, a obecnie Gmina pomaga w usuwaniu zniszczeń. Starsza Pani musi przeczekać ten trudny czas w godziwych warunkach, bo wielki dramat nadszarpnął Jej zdrowie.  Na ten cel prowadzona była akcja zebrania funduszy wśród życzliwych, otwartych na cierpienia innych, ludzi. Zebraliśmy kwotę 2471  zł., które przeznaczyliśmy na opłatę miesięcznego pobytu tej Pani w Ośrodku Opiekuńczo-Rehabilitacyjnym w Starej Rogoźnicy.
            Szczególne słowa podziękowań kieruję do Pań i Panów ze stowarzyszenia Razem Lepiej, którzy zrezygnowali z własnych przyjemności i dołożyli tyle, ile mogli – była to kwota 1000 zł.
Do wspólnych składek położyli się również sołtysi (ukłony dla p. Danieli i p. Wioletty), państwo Wójtowie, uczestnicy wycieczki do Szczecina, członkowie Zespołu Interdyscyplinarnego, Dyrektor i pracownicy Zespołu Szkół w Postominie, nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Staniewicach, a także wspaniali mieszkańcy uliczki Biedronkowej w Pieńkowie oraz przyjaciele Postomińskiego Stowarzyszenia „Razem lepiej”. 
Wszystkim Państwu za każdą daną z serca złotówkę – Bardzo dziękuję.
Teresa Rysztak 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego