Grant - Razem lepiej

Idź do spisu treści

Menu główne:

Grant

Aktualności
Grant dla „Razem lepiej”
 
Zakończyło się głosowanie na najciekawsze lokalne inicjatywy społeczne w ramach IV edycji programu „Decydujesz, pomagamy”,  organizowanego przez Tesco.
Miło nam poinformować, że Postomińskie Stowarzyszenie „Razem lepiej” – dzięki głosom klientów Tesco – zyskało grant w wysokości 1000 zł na działania statutowe. Planujemy część tej darowizny przeznaczyć na spotkanie pn. „W biało-czerwonym jest mi do twarzy”, które odbędzie się 11 listopada. (o szczegółach poinformujemy później). Połączymy wątek patriotyczny z elementami współczesnej senioralnej, pokoleniowej potupajki, przytulajki.
W imieniu stowarzyszenia czek z rąk kierowniczki sklepu Tesco w Szczecinku odebrała prezes stowarzyszenia Teresa Rysztak. W oficjalnym wręczeniu grantów udział wzięli także przedstawiciele organizacji, które uplasowały się wyżej w ocenie klientów Tesco. Były to: Szczecinecka Lokalna Organizacja Turystyczna ze Szczecinka i Warsztaty Terapii Zajęciowej „Akson” ze Sławna. Gratulujemy.
Na potrzeby programu „Decydujesz, pomagamy” Polska została podzielona na 125 mikroregionów i w każdym z nich trzy inicjatywy otrzymały finansowe wsparcie. Tesco wraz z Fundacją Tesco przekazało aktywnym mieszkańcom 1 125 000 zł na lokalne działania.
Postomińskie Stowarzyszenie „Razem lepiej” dziękuję klientom Tesco za każdy żeton popierający naszą inicjatywę.
Teresa Rysztak
Decydujesz – pomagamy

 
Postomińskie Stowarzyszenie „Razem lepiej” wzięło udział w IV edycji programu „Decydujesz – pomagamy” firmowanego przez Fundację Tesco.
Serdecznie dziękujemy jeszcze raz wszystkim klientom Tesco, naszym sympatykom za oddanie na nasz projekt głosów. 4311 głosów – to bardzo dobry wynik, który pozwolił nam zająć III miejsce w subregionie.
Przy okazji gratulujemy Warsztatom Terapii Zajęciowej Akson ze Sławna za projekt, który zdobył I miejsce oraz Fundacji ze Szczecinka. Cieszymy się bardzo z naszego małego sukcesu, bo „rywalów” mieliśmy groźnych i umiejscowionych terytorialnie.
Już wkrótce podpiszemy umowę i znowu coś fajnego zrobimy, o czym nie omieszkamy poinformować wszem i wobec.
Teresa Rysztak
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego